Balaton hotel sa nachádza v tichom prostredí pri jazere Balaton

Balaton hotel

Romantika pri Balatone

Zažiť romantický víkend je častým snom najmä ženského pohlavia, ale nakoniec i muži prídu na to, že si tu oddýchnu a načerpajú silu do ďalšieho pracovného i osobného života.

 

Balaton hotel v srdci Siófoku

Stačí nájsť dobrý hotel v tichom a príjemnom prostredí,  ideálne niekde na takom opustenom mieste, kde by nás nerušil večerný hluk. Predstava každého z nás je iná. Balaton Siófok ubytovanie ponúka pestré možnosti. Odporúčame vám Balaton hotel, ktorý sa nachádza len neďaleko od jazera Balaton, v tichom a príjemnom prostredí.

Je to ideálne miesto, ak chcete zažiť pekný víkend, či už so svojou rodinou alebo so svojou polovičkou. Mal by to byť práve tento Siófok hotel, ktorý sa nenachádza v rušnom prostredí a okolie je naozaj očarujúce. K jazeru Balaton to máte na skok.

 

Zeleň, parky, promenáda

Balaton Siófok pláž

čaro pláže

V okolí hotela sa nachádza množstvo zelene, parky a krásna promenáda, ktorá je plne využívaná nielen chodcami, ale môžete sa tu stretnúť s cyklistami, kolobežkármi, korčuliarmi. Jednoducho všetko, čo má kolesá, je ideálnym dopravným prostriedkom na túto trasu. Balaton Siófok pláž je čistá a udržiavaná, budete sa tu určite dobre cítiť a možno i zabudnete, že nie ste pri mori.

 

Centrum žije cez deň i v noci

V centre sa nachádzajú reštaurácie, bary a diskotéky. Využiť môžete aj obhliadku mesta, či iné voľnočasové aktivity. Okrem surfovania, člnkovania, potápania, plávania a iných vodných športov, sa tu pravidelne konajú rôzne kultúrne udalosti.

 

pálenka

pálenka

Ochutnávka vína i pálenky

Oblasť je pravidelne navštevovaná i kvôli ochutnávke vína, či domácej pálenky. Tiež sa tu usporadúvajú rôzne tematické festivaly, či trhy. Všade vládne letná uvoľnená atmosféra.

Úžasný wellness

Hotel Balaton Maďarsko neponúka iba ubytovanie. Priamo v hoteli máte jedinečnú možnosť využiť wellness služby, ktorých súčasťou sú bazény s minerálnou a termálnou vodou, vírivky, gejzíry, sauny a thajská alebo klasická masáž. Personál je odborne vyškolený a pravidelne sa vzdeláva vo svojej oblasti, aby mohli prinášať neustále nové trendy.